Powstała w 2000 r. Od tego czasu znacząco zmienił się nasz kształt i wizerunek. Stworzyliśmy to miejsce aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, z aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem.

Nasi trenerzy oferują doradztwo i pomoc w ćwiczeniach. Klub wyposażony jest w profesjonalny sprzęt dla kobiet i mężczyzn.

Posiadamy sprzęt najlepszych światowych marek tj. Hektor, Master, Life Fitness, Nautlilus One. Te uznane marki gwarantują ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo.

Stawiamy przede wszystkim na komfort i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt siłowy. W sali fitness znajdują się urządzenia przeznaczone do ćwiczeń aerobowych które pomagają efektywnie spalać tkankę tłuszczową oraz umożliwiają doskonalenia swojej figury.

W naszym klubie ciągle czuwa instruktor sportu ze specjalnością kulturystyka – posiadający uprawnienia instruktorskie wydane przez Ministra Sportu oraz trener personalny, który wspomoże sugestia oraz dobierze osobisty trening.
Olimpia Fitness & Siłownia / tel. 17 583 65 42 / olimpia.mielec@onet.pl
Projekt i realizacja: Penmark.pl